48" Samsung TV OLED QE48S90F Séria S90F (2025) QE48S90FAEXXH
Kód: QE48S90FAEXXH
100 % istota pôvodu priamo od výrobcu
Displej 48" Samsung TV
Rozlíšenie 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovacia frekvencia 100 Hz (až 144 Hz)
Poslať mail ak cena produktu klesne
Len 5 skladom
Dostupnosť: na sklade
Servis: prodloužený servis 36 měs. zdarma/ 24 měsíců IČO
Dostupnost: 1 prac. den
* Povinne vyplnené polia
Doprava zadarmo po SR a ČR do 24 hodín
NTB/PC: Inštalácia Windows, driverov, antivíru, firewall v cene
Roky servis zadarmo
Popis produktu
Detaily
Špecifikácie
Prehľad
  • Displej
    48" Samsung TV
  • Rozlíšenie
    4K (3 840 × 2 160)
  • Obnovovacia frekvencia
    100 Hz (až 144 Hz)
Produkt
  • OLED
Displej
  • Veľkosť obrazovky
    48" Samsung TV
  • Rozlíšenie
    4K (3 840 × 2 160)
  • Obnovovacia frekvencia
    100 Hz (až 144 Hz)
  • Antireflexný povrch
    Áno
Video
  • Zpracování obrazu
    Procesor NQ4 AI Gen3
  • HDR (Vysoký dynamický rozsah)
    OLED HDR
  • HDR 10+
    Áno (ADAPTIVE/ GAMING)
  • Kontrast
    Samostatne svietiace pixely
  • Pozorovací uhol
    Ultraširoký pozorovací uhol
  • Zvýrazňovač kontrastu
    Real Depth Enhancer
  • Plynulé zobrazenie pohybu
    Motion Xcelerator 144 Hz
  • Smart kalibrácia
    Základná
  • AI Upscale
    4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer
    AI Motion Enhancer Pro
  • HDR Brightness Optimizer
    Áno
  • Režim Filmmaker (FMM)
  • AI HDR Remastering
    Auto HDR Remastering pro
Zvuk
  • Dolby Atmos®
  • Zvuk sledujúcí pohyb (OTS)
    OTS Lite
  • Q-Symphony
  • Zvukový popis
  • Zvukový výkon (RMS)
    40 W
  • Druh reproduktorov
    2.1CH
  • Adaptívny zvuk
    Áno (Adaptive Sound Pro)
  • 360 Audio
Smart Service
  • Operačný systém
    Tizen™ Smart TV
  • Bixby
  • Vzdialené hlasové ovládanie TV
  • Built-in Voice Assistant
    Alexa (GB; DE; FR; IT; ES; AT; IE)
  • Samsung TV Plus
    Áno (GB; FR; DE; IT; ES; CH; AT; NL; SE; NO; DK; FI; PT; IE; BE; LU)
  • Works with AI Speaker
  • Webový prehliadač
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
  • Samsung Health
    Áno (iba GB;IE)
  • Universal Guide
    Áno (GB; FR; DE; IT; ES)
Smart Feature
  • Multi Device Experience
  • Rozdelenie obrazovky (Multi view)
    Až 2 videa
  • Režim Ambient
  • Apple AirPlay
    Áno (bez Alandských ostrovov; Faerských ostrovov; Holandských Antíl; San Marina)
  • Daily+
Game Feature
  • Automatický herný režim
  • Game Motion Plus
  • Dynamic Black EQ
  • VRR
  • Priestorový zvuk
  • Ultraširoký herný režim
  • Mini Map Zoom
  • Light-sync
    Áno (AT; BE; DK; FI; FR; DE; IT; NL; NO; PT; ES; SE; CH; GB)
  • FreeSync
    FreeSync Premium
  • HGiG
  • Gaming Hub
    Áno (KR; US; CA; BR; GB; FR; DE; IT; ES; MX; AU)
Tuner/Vysielanie
  • Digitálne vysielanie
    DVB-T2CS2 × 2
  • Analógový prijímač
  • 2 prijímače
  • CI (Common Interface)
    CI+(1.4)
  • Vysielanie údajov
    HbbTV 2.0.4 (IT;GB;DE;CZ;SK;ES;PL;AT;FR;FI;EE;GR;SI;HR;BE;NL;LU;HU;CH;PT;DK;ME)
  • Podpora TV Key
Konektivita
  • HDMI
    4
  • HDMI (podpora High Frame Rate)
    4K 144 Hz (pre HDMI 1/2/3/4)
  • USB
    2 × USB-A
  • Ethernet (LAN)
    1
  • Digitálny audio výstup (Optický)
    1
  • RF vstup (pozemný/káblový vstup/satelitný vstup)
    1/1 (Bežné použitie pre pozemné vysielanie)/2
  • Slot CI
  • HDMI Audio Return Channel
    eARC
  • Wi-Fi
    Áno (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth
    Áno (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC)
Dizajn
  • Dizajn
    LaserSlim
  • Typ rámu
    Bezrámčekový dizajn
  • Farba prednej strany
    Čierna
  • Typ stojana
    Simple Plus Blade
  • Farba stojana
    Strieborná
Ďalšie funkcie
  • EPG
  • Rozšírená funcia nahrávania programov
  • IP Control
  • Jazyk OSD
    27 európskych jazykov + ruština (len pri pripojení k sieti v EE; LV; LT)
Zjednodušenie
  • Prístupnosť – Hlasový sprievodca
  • Podpora pre slabozrakých
  • Podpora pre nepočujúcich
    Skryté zobrazenia titulkov (titulky); viacrozvodový zvuk; zväčšenie pre posunkový jazyk
  • Podpora pre ľudí s poruchou motoriky
    Pomalé opakovanie tlačidla; aplikácia pre diaľkové ovládanie pre všetkých
Power & Eco Solution
  • Napájací zdroj
    AC 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
  • Spotreba (max.)
    230 W
  • Spotreba energie (pohotovostný režim)
    0.50 W
  • Typická spotreba energie
    64;7 W
  • Ročná spotreba energie (norma EU)
    90 kWh
  • Ekologický snímač
  • Auto Power Saving
  • Trieda energetickej účinnosti
    G
  • Automatické vypnutie
Rozmery
  • Rozmery balenia (Š x V x H)
    1 202 × 748 × 143 mm
  • Rozmery televízora so stojanom (Š × V × H)
    1 069;3 × 685;9 × 265;2 mm
  • Rozmery televízora bez stojana (Š × V × H)
    1 069;3 × 619;9 × 39;6 mm
  • Stojan (základné) (Š × H)
    366 × 265;2 mm
  • VESA Spec
    300 × 200 mm